SPUTOWSKI WEDDING VIDEO -Bo wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej uwagi
PORTFOLIO
O NAS

...bo wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej uwagi...

JAK PRACUJEMY

Towarzysząc Państwu w tym szczególnym dniu staramy się uchwycić ulotne chwile, aby pozostały z Państwem na zawsze.

Nie uznajemy produkcji taśmowej. Tak jak każda para jest inna, tak inny jest ich Wielki Dzień.

Decydując się na współpracę z nami mają Państwo gwarancję, że otrzymają Państwo unikalny i niepowtarzalny reportaż z Państwa ślubu, do którego wracać będą Państwo z radością i wzruszeniem, a nie znużeniem.

PRODUKCJA FILMU

Jako pasjonat i profesjonalista pracuję wyłącznie na wysokiej klasy markowym sprzęcie. Każda produkcja ślubna realizowana jest w jakości FullHD przez jednego operatora. W swojej pracy wykorzystuję przynajmniej dwie kamery (tzw. bezlusterkowce) oraz zestaw jasnych obiektywów. Nagrania uzupełniam wachlarzem sprzętów stabilizujących, takich jak monopody,   statywy, a także nowoczesnym elektronicznym  systemem stabilizacji. Dźwięk zbierany jest przy pomocy rejestratorów dźwięku.

MONTAŻ FILMU

Ślub jest dniem wyjątkowym dla każdej pary i w ten właśnie sposób podchodzę do montażu każdego materiału. Nie stosuję utartych szablonów ani produkcji taśmowej. Dlatego proces montażu filmu i jego obróbki  kolorystycznej trwa często kilka tygodni. Ścieżki dźwiękowe wykorzystywane w filmie pochodzą z zewnętrznych źródeł rejestracji i podlegają oczyszczeniu oraz korekcji w programach do obróbki dźwięku. Dzięki temu otrzymują Państwo wysokiej jakości produkt finalny.

GOTOWY FILM

Film, który Państwo otrzymają będzie esencją tego wyjątkowego w Państwa życiu dnia. Będzie zawierał wszystkie najważniejsze momenty i wzruszające chwile przedstawione w dynamiczny, lecz spójny koncepcyjnie sposób. Oprócz dłuższego filmu z całego dnia otrzymają Państwo również teledysk ślubny na pendrive w eleganckiej oprawie.

NASZ ZESPÓŁ

poznaj nas lepiej

 

Jestem filmowcem, który miał szczęście uczynić ze swojej pasji i zainteresowań zawód i sposób na życie.

Na co dzień tata dwójki wspaniałych dzieci i mąż Marty, która odpowiada za kontakt z Państwem i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik.

Dzięki takiemu podziałowi prac mogę skupić się w pełni na nagraniach i montażu tak, żeby Państwa pamiątka była unikalnym doświadczeniem dostarczającym wspomnień, uśmiechu i łez wzruszenia.

Łukasz Sputowski

Łukasz

Marta

OPINIE

KONTAKT

zapytaj o ofertę

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych